Ściganie w kraju ruszyło na dobre!

Wracamy do weekendowej rutyny, w której niedziela oznacza wyścig 😍

Na pierwszy ogień poszedł Garmin Iron Triathlon w Gołdapi (12 lipca), gdzie sezon otworzyli Magda Warzybok, Arek Podziewski, Radek Pawłowski oraz Tomek Socha. Wszyscy startowali na dystansie 1/4 IM, Magda i Tomek opędzlowali swoje kategorie wiekowe, Arek stanął na drugim stopniu podium, a Radek zajął 6 miejsce. Jak zawsze niektóre elementy poszły lepiej 😃, inne gorzej 💩, pozostaje wyciągnąć wnioski i bawić się dalej… ale dzisiaj przede wszystkim gratulacje 👏👏👏 Brawo Wy!

Tydzień później rywalizowaliśmy w Sokołowie Małopolskim oraz w Bełchatowie. Podczas Triathlonu Sokoła triumfował Jacek Tyczynski, a swoją kategorię wiekową wygrał Bartek Zych 🤩 Ćwiartkę w ramach Triathlon Energy Bełchatów opędzlował Łukasz Kalaszczyński wyprzedzając m.in Mariusza Pirka, który był tego dnia najszybszym amatorem 🔥🔥🔥 Udane występy zaliczyli również Tomek Socha i Arek Podziewski, zajmując odpowiednio 1 i 2 miejsca w swoich AG 💪 W Bełchatowie ganialiśmy się również na dystansie 1/8 - Sergiusz Sobczyk był 2 open, a Michal Kosmowski i Paweł Targoni stanęli na pudle w kategoriach wiekowych 👏👏👏 Piękna sprawa, a przecież dopiero się rozkręcamy!!!

Kolejny weekend to łódzki Tower Triathlon oraz Aquaman SwimRun w Międzychodzie. W Łodzi startował Igor Szlaski, wyszło naprawdę dobrze i wystarczyło na 5 miejsce open oraz wygraną w kategorii wiekowej. Gratulacje!!! Podobno udany debiut na SwimRunie jest wtedy, kiedy się zgubisz 😉 W Miedzychodzie zaliczyliśmy aż 3 udane debiuty, i to na królewskim dystansie: Łukasz Kalaszczynski był 2, Tomek Kowalski 4, a Adam Jaroniec 5 open. Do tego dołożyliśmy pudła w kategoriach wiekowych i gitara 🎸🎸🎸 Super zabawa, polecamy 🤗

A gdzie zobaczymy się w sierpniu? Planujemy ściganie w Kórniku, Chełmży, Ślesinie, Białymstoku, Borównie oraz Nieporęcie - więc będzie się działo!!! Do zobaczenia 😃

Jesteś zainteresowany współpracą? Możemy zacząć od konsultacji lub planu treningowego. Dobry plan treningowy nie zastąpi dobrego trenera, ale z powodzeniem może zastąpić trenera średniego. A my dołożyliśmy wszelkich starań, żeby plany treningowe Trinergy były nie tylko dobre, ale bardzo dobre!!! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj <- klik!

Nasi partnerzy