Plany treningowe

Nowość - poza solidną ofertą anglojęzyczną dorzuciliśmy do naszej biblioteki plan pod 1/4 IM po polsku - wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj <- klik!

Praca trenera nie jest skalowalna, a grupa Zawodników nie może przecież rosnąć w nieskończoność. W przypadku Trinergy każde z nas współpracuje z około 20 osobami i nie wyobrażamy sobie profesjonalnego wsparcia większej liczby podopiecznych. W ostatnich latach otrzymywaliśmy na tyle dużo zapytań dotyczących opieki trenerskiej, że zdecydowaliśmy się wyłączyć możliwość kontaktu na stronie i Facebooku... a przecież fajnie było by się podzielić naszym know-how z szerszą publicznością :) Dlatego decydowaliśmy się na wypuszczenie na platformie TrainingPeaks anglojęzycznych planów treningowych dla Age-Grouperów!!! 

TRINERGY plany treningowe schemat 02
Okres przygotowawczy dla Zawodników szykujących się do dystansu Ironman lub Ironman 70.3  - 99 USD
​Plan trwa 13 tygodni i skierowany jest do ambitnych Age-Grouperów na poziomie średnio-zaawansowanym lub zaawansowanym. Stworzyliśmy go z myślą o treningu w okresie przygotowawczym, który dla większości Zawodników rywalizujących w kraju przypada na listopad-marzec, w zależności od kalendarza startów. Z perspektywy trenera to szalenie ciekawy okres: nieprzypadkowo mówimy, że wyścigi wygrywa się zimą :) Średnia objętość tygodniowa wynosi 9h31', a obciążenia są równomienie rozłożone na wszystkie trzy dyscypliny. Przed rozpoczęciem planu powinieneś "rozruszać się" przez przynajmniej dwa tygodnie, a po zakończeniu planu będziesz gotowy do wejścia w fazę specyficznego treningu, związanego z zawodami docelowymi. Plan jest świetną podstawą do dalszych przygotowań - i tutaj na pewno nie zostawimy Cię samego :) W naszej bibliotece znajdziesz plany do połówki oraz plany do pełnego dystansu. Plan możesz kupić tutaj <- klik!
 
Przygotowania do zawodów na dystansie Ironman 70.3 - 199 USD
​Na przestrzeni 18 tygodni poprowadzimy Cię krok po kroku w kierunku jak najlepszego występu na popularnej połówce. Nasze plany treningowe opierają się na zasadach odwróconej periodyzacji, stopniowej progresji obciążeń, a proces treningowy przez który przechodzisz wymusza przygotowanie w „dodatkowych” triathlonowych konkurencjach takich jak odżywianie, generowanie mocy w pozycji czasowej czy dostosowanie intensywności wysiłku do warunków. Plany dostępne są w dwóch wersjach: dla średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych. Pełen opis planów do połówki znajdziesz tutaj <- klik!
 
Przygotowania do zawodów na dystansie Ironman - 199 USD
​Na przestrzeni 18 tygodni poprowadzimy Cię krok po kroku w kierunku jak najlepszego występu na długim dystansie. Podobnie jak w planach do połówki, opieramy się na zasadach odwróconej periodyzacji, stopniowej progresji obciążeń, a proces treningowy przez który przechodzisz wymusza przygotowanie w „dodatkowych” triathlonowych konkurencjach takich jak odżywianie, generowanie mocy w pozycji czasowej czy dostosowanie intensywności wysiłku do warunków. Plany dostępne są w dwóch wersjach: dla średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych. Pełen opis planów do IM znajdziesz tutaj <- klik!
 
Plan pływacki dla triathlonistów​ - 49 USD
Został przygotowany z myślą o średnio-zaawansowanych i zaawansowanych Zawodnikach, szykujących się do zawodów na średnim i długim dystansie. Program trwa 16 tygodni i został stworzony dla ambitnych osób, który chciałyby solidnie popracować nad swoim pływaniem w okresie przygotowawczym. Pełen opis planu pływackiego znajdziesz tutaj <- klik!
 
Plan kolarski dla triathlonistów (koncentracja na podniesieniu FTP) - 49 USD
Nasz "FTP BOOSTER" to doskonałe rozwiązanie dla Zawodników, którzy zimą lub wiosną chcą skupić się na podniesieniu FTP. W ciągu 9 tygodni przejdziesz przez precyzyjny program opierający się przede wszystkim na zadaniach okołoprogowych i ponadprogowych. Średnia tygodniowa objętość wynosi 6 godzin, rozłożonych na 4 sesje tygodniowo. Poza suchym planem znajdziesz paczkę wskazówek okołotreningowych, w tym nasze sugestie związane z wyznaczaniem FTP. Plan można realizować zarówno w terenie, jak i na trenażerze. Intensywność treningów opieramy o subiektywne poczucie zmęczenia lub o pomiar mocy. Plan możesz kupić tutaj <- klik!
 
Dobry plan treningowy nie zastąpi dobrego trenera, ale z powodzeniem może zastąpić trenera średniego. A my dołożyliśmy wszelkich starań, żeby plany treningowe Trinergy były bardzo dobre!!! Wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie, metody sprawdzone w ogniu walki oraz najnowsze badania naukowe, żeby stworzyć jak najbardziej skuteczne i bezpieczne programy treningowe.

Nowość - poza solidną ofertą anglojęzyczną dorzuciliśmy do naszej biblioteki plan pod 1/4 IM po polsku - wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj <- klik!

10325365_767528839934784_5874729073574959439_n

Nasi partnerzy