Konsultacje on-line

Konsultacja trenerska znajduje się w naszym portfolio od kilku lat. Przez ten czas pomogliśmy parudziesięciu osobom w osiąganiu ich triathlonowych celów. Dla osób spoza Trinergy to najprostszy sposób, aby skorzystać z naszego know-how i trenować w efektywny i możliwie bezpieczny sposób.

Najczęstsze tematy indywidualnych konsultacji to analiza dotychczasowych przygotowań, analiza treningu kolarskiego w oparciu o moc, dobór sprzętu czy pomoc w szukaniu praktycznych rozwiązań pomagających przełamać treningową stagnację. 

Konsultacja "na żywo" trwa od 45 do 60', a przynajmniej 24h wcześniej podsyłasz zagadnienia, które chcesz omówić i materiały, z którymi Twoimi zdaniem powinniśmy się zapoznać. Oczywiście im wcześniej tym lepiej, bo zawsze wtedy na spokojnie możemy się o coś dopytać i poprosić Cię o dodatkowe informacje. Spotykamy się "wirtualnie", za pomocą Skype, WhatsUp lub po prostu rozmowy telefonicznej. Koszt usługi wynosi 450 zł/h.

Aby skontaktować się z Olgą napisz na kontakt@trinergy.pl, aby skontaktować się z Tomkiem napisz na tomek@trinergy.pl :) Zapraszamy!!!

olga_konsultacja

Nasi partnerzy