Opieka trenerska

Masz mało czasu na trening, mało czasu na popełnianie i naprawianie błędów? Nie chcesz żeby "para szła w gwizdek"? Chciałbyś jak najefektywniej wykorzystać każdą godzinę, którą jesteś w stanie wygospodarować na trening? Potrzebujesz obiektywnego spojrzenia eksperta? Zapraszamy!

Wśród naszych podopiecznych znajdziesz Mistrzów Świata, Europy i Polski, wielokrotnych uczestników Ironman Hawaii, kandydatów na triathlonistów oraz początkujących zawodników. Niezależnie od poziomu zaawansowania wszyscy są traktowani z pełnym profesjonalizmem i mają dostęp do tego, co w ofercie TRINERGY jest najcenniejsze.
 

Opieka trenerska krok po kroku:

 
1. Wywiad z zawodnikiem.
2. Wspólne wyznaczanie celów.
3. Ustalanie harmonogramu startów, testów oraz ewentualnych badań wydolnościowych.
4. Stworzenie indywidualnego, ramowego planu przygotowań w średnim i długim okresie.
5. Przygotowywanie indywidualnego planu treningowego oraz bieżąca kontrola jego realizacji za pomocą platofrmy Training Peaks.

Przygotowując naszych zawodników wykorzystujemy najnowszą wiedzę z zakresu teorii sportu, fizjologii, biomechaniki i antropomotoryki. Nie jesteśmy jednak zamknięci w świecie książek, teorii treningowych, badań labolatoryjnych oraz analiz biomechanicznych. Zdajemy sobie sprawę z realiów codziennego życia, konieczności łączenia uprawiania sportu z pracą zawodową, nauką, obowiązkami rodzinnymi i towarzyskimi. Plany treningowe przez nas przygotowane nie są okrojonymi wersjami planów skierowanych do zawodników zawodowych, dla których trening oraz wypoczynek są codzienną pracą.


Wierzymy, że przygotowania muszą odbywać się w systemie "atletlocentrycznym" :) W samym środku procesu treningowego powinien znajdować się zawodnik. W zależności czynników indywidualnych dobieramy odpowiednie obciążenia i środki treningowe, układamy kalendarz startów i testów sprawdzających skuteczność przygotowań, dobieramy właściwe sposoby motywacji, wsparcia i kontroli.

trinergy-ludzik(1)

Służymy radą w sprawach okołotreningowych. Pomożemy w zakresie doboru sprzętu sportowego, taktyki na czas zawodów, wyjaśnimy zasady właściwego odżywiania się, zinterpretujemy Wasze badania wydolnościowe. Podzielimy się również wiedzą z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz pomożemy w powrocie do sprawności po kontuzji - Olga Kowalska jest fizjoterapeutką, a Tomasz Kowalski dyplomowanym masażystą. Nasi zawodnicy mają dostęp do szeregu zniżek w firmach partnerskich oraz atrakcyjnych rabatów na obozy i warsztaty treningowe organizowane przez TRINERGY. 

Trenerzy TRINERGY są dostępni mailowo, facebookowo, telefonicznie oraz za pośrednictwem Skype. Cotygodniowe plany treningowe dostarczamy za pośrednictwem platformy TrainingPeaks. Trener i zawodnik mają stały dostęp online do kalendarza treningów i mogą na bieżąco wpisywać swoje komentarze, uzupełniać realizację treningu oraz wprowadzać zmiany.
 

Wersja „standard”:

 •  przygotowanie indywidualnego planu treningowego raz na dwa tygodnie,
 •  pomoc w wyznaczaniu celów dostosowanych do możliwości zawodnika,
 •  wspólne układanie kalendarza startów, testów i badań wydolnościowych,
 •  porady dotyczące żywienia, doboru sprzętu oraz taktyki podczas zawodów,
 •  pierwszeństwo podczas zapisów na obozy, konsultacje i warsztaty Trinergy,
 •  kontrola realizowanego planu raz na dwa tygodnie, 
 •  konsultacja mailowa lub telefoniczna/Skype z trenerem raz na dwa tygodnie.

Cena opieki trenerskiej w wersji "standard" zaczyna się od 750 złotych miesięcznie.


Wersja „premium”:

 •  przygotowanie indywidualnego planu treningowego co tydzień,
 •  pomoc w wyznaczaniu celów dostosowanych do możliwości zawodnika,
 •  wspólne układanie kalendarza startów, testów i badań wydolnościowych,
 •  porady dotyczące żywienia, doboru sprzętu oraz taktyki podczas zawodów,
 •  pierwszeństwo podczas zapisów na obozy, konsultacje i warsztaty Trinergy,
 •  kontrola i ewentualne modyfikacje realizowanego planu dwa-trzy razy w tygodniu,
 •  ograniczony jedynie zdrowym rozsądkiem kontakt z trenerem (mailowo i telefonicznie/Skype).

Cena opieki trenerskiej w wersji "premium" zaczyna się od 1200 złotych miesięcznie.

Jesteś zainteresowany współpracą? Możemy zacząć od konsultacji lub planu treningowego. Dobry plan treningowy nie zastąpi dobrego trenera, ale z powodzeniem może zastąpić trenera średniego. A my dołożyliśmy wszelkich starań, żeby plany treningowe Trinergy były nie tylko dobre, ale bardzo dobre!!!

Pytania dotycząc opieki trenerskiej należy kierować do Olgi - kontakt@trinergy.pl. Zapraszamy :) 

O nowościach na pewno dowiesz się z naszego newslettera. 
Zapisz się tutaj - na pewno nie przegapisz żadnego obozu czy warsztatu! 

Nasi partnerzy