Przygotowania do sezonu 2015 czas zacząć!!!

Już jutro, 4 października o godz. 9.00, wspólną jazdą kolarską zaczynamy przygotowania do kolejnego sezonu. Od poniedziałku wznawiamy też pływackie i biegowe treningi grupowe.

Jesień to czas na odpoczynek po wyczerpujących startach i długim okresie przygotowań, ale to też czas, żeby zacząć planować kolejny sezon. Wiemy też, że niektórzy ostatnie straty, zarówno triathlonowe, jak i biegowe, mają jeszcze przed sobą. Wszystkich tych, którzy jeszcze stratują, tych, którzy zakończyli sezon i tych, którzy rozpoczynają przygotowania do kolejnych wyzwań, zapraszamy na wspólne zajęcia.
 
plan grupowe

Podobnie jak w poprzednim sezonie spotykamy się dwa razy w tygodniu na zajęciach pływackich w Ośrodku Inflancka lub w Parku Wodnym Warszawianka, raz w tygodniu na treningu biegowym na stadionie Agrykola i raz w tygodniu na wspólnej jeździe rowerowej.
 
10540398_612855962158615_2660881961589917246_n
 
Jedyną zmianą jest lokalizacja, w której spotykamy się na sobotnie jazdy kolarskie. W sezonie 2014/2015 jazdy będziemy rozpoczynać na warszawskich Bielanach, na skrzyżowaniu ulic Klaudyny i Podleśnej, przed wejściem do Lasku Bielańskiego, albo w dotychczasowej lokalizacji,  w Wilanowie, w Alei Rzeczpospolitej 10 przed sklepem PRO SPORTS SHOP Wkręceni.pl.  Niezależnie od lokalizacji zaczynamy zawsze o 9.00. Zasadą będzie, że w jednym tygodniu spotykamy się na Bielanach, w kolejnym - w Wilanowie. Będziemy o tym informować na bieżąco na naszym profilu na Facebooku i na stronie www.trinergy.pl . Udział w spotkaniach kolarskich, podobnie jak w poprzednim sezonie, jest bezpłatny.

W październiku mamy następujący plan spotkań na wspólne jazdy kolarskie:
04.10 – Bielany
11.10 – Wilanów
18.10 – Bielany
25.10 – Wilanów
O ewentualnych zmianach w planie będziemy informować.
PDS_20140529_0516
W poniedziałki i czwartki doskonalimy pływanie. W tej chwili wszystkie miejsca we wszystkich grupach, zarówno na Warszawiance, jaki i na Inflanckiej, mamy zarezerwowane. Poinformujemy, jeżeli będziemy mogli przyjąć na treningi dodatkowych zawodników.


W środy o 18.00 spotykamy się na treningach biegowych na stadionie Agrykola. Tradycyjnie grupy treningowe będą dostosowane do poziomu wytrenowania uczestników zajęć, a biegamy po tartanowej bieżni lub w alejkach Parku Agrykola.
 
agrykola

Szczegóły i zasady uczestnictwa w zajęciach i treningach grupowych TRINERGY na stronie: http://www.trinergy.pl/grupy-treningowe
 

Nasi partnerzy