Obóz klimatyczny Fuerteventura - 23.02 - 5.03.2015

Z przyjemnością zapraszamy na triathlonowy obóz klimatyczny, który odbędzie się w dniach 23 luty - 5 marca 2015 w Hotelu Las Playitas**** na Fuerteventurze, Wyspy Kanaryjskie.

Dlaczego Fuerteventura?

Fuerteventura oferuje wymarzone warunki do przygotowań triathlonowych - zarówno pod kątem dostępnych tras (a są wręcz bajeczne!), jak i klimatu:

TABELA TEMPERATUR:

MIESIĄC

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

DZIEŃ

23

23

23

25

26

27

27

28

26

25

23

23


Do sezonu startowego na Fuerteventurze przygotowują się m.in zawodowe grupy kolarskie, wyczynowi triathloniści oraz pływacy specjalizujący się w "open water". Przy tym Fuerta jest miejscem atrakcyjnym turystycznie, z fantastycznymi plażami, turkusowymi lagunami i zawsze ciepłymi wodami Oceanu Atlantyckiego.
Dlaczego Las Playitas?

PlayitasPołożony w pięknej zatoce Cala de las Playa, nad samym oceanem, jedyny w swoim rodzaju, nowoczesny, fantastycznie zaprojektowany kompleks, profesjonalnie przygotowany na przyjęcie gości, dla których najważniejsze jest aktywne spędzanie czasu. Zaplecze sportowe nie ma sobie równych! Przepięknie położóny odkryty basen olimpijski, rewelacyjne trasy biegowe i kolarskie to tylko część atrakcji. Od lat do sezonu przygotowuje się tu aktualny Mistrz Świata na dystansie olimpijskim - Javier Gomez czy wicemistrzyni olimpijska Lisa Norden!

Dla najmłodszych hotel oferuje Kids Sports Academy z masą atrakcji dla dzieci w praktycznie każdym wieku, do tego zajęcia fitness, taneczne, rozbudowana oferta SPA - rodzina również nie będzie narzekać na nudę! Jeśli planujecie zabrać dzieci prosimy o informację na ten temat w formularzu zgłoszeniowym!

Dla kogo?

Niezależnie, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, czy dopiero przygotowujesz się do pierwszego startu w triathlonie, obóz będzie dla Ciebie wartościowym przeżyciem. Kameralna grupa oraz stała obecność dwójki trenerów pozwoli dopasować trening do indywidualnych potrzeb i możliwości zawodników. Jednak jeśli dopiero oderwałeś się od biurka przyjazd nie jest dobrym pomysłem. Powinieneś poświęcić trochę czasu na zbudowanie kondycji i poprawę umiejętności technicznych jazdy na rowerze. Potrafisz przebiec na zawodach 10 kilometrów poniżej 50' i przejechać 40km w około 80' lub szybciej? Czekamy na Ciebie :) 

Z kim?

Zapewniamy doświadczoną, fachową i zaangażowaną kadrę trenerską. Zajęcia poprowadzą trenerzy TRINERGY Kuba Bielecki oraz Tomek Kowalski lub Kamil Nagórski. 

Jak wygląda program obozu?

Codziennie będziemy wykonywać od jednego do trzech treningów, które postaramy się dostosować do możliwości zawodników. Poza wspólnymi zajęciami pod okiem trenerów odbędą się indywidualne konsultacje z każdym uczestnikiem obozu oraz zajęcia teoretyczne, podczas których przekażemy solidną dawkę triathlonowego know-how. Przykładowe plany dnia:
 
#1
7.00-9.00 Trening pływacki połączony z nagrywaniem pod wodą
9.30 Śniadanie
11.30-14.30 Trening łączony: zakładka rowerowo-biegowa
17.00 Obiadokolacja
18.00-20.00 Indywidualne spotkania zawodników z trenerami, omawianie porannych nagrań


#2
8.00 Rozbieganie oraz gimnnastyka rozciągająca
9.30 Śniadanie
11-15.30 Trening kolarski
17.00 Obiadokolacja
19.30 Opcjonalne pływanie - trening regeneracyjny 


Cena zawiera:
- profesjonalną opiekę trenerską,
- uczestnictwo w zajęciach sportowych oraz teoretycznych przygotowanych przez kadrę trenerską,
- wideoanalizę techniki pływania,
- pobyt w Hotelu Las Playitas**** - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych typu standard,
- przelot samolotem Warszawa - Fuerteventura - Warszawa (1 sztuka bagażu do 20kg i bagaż podręczny),
- obowiązkową opłatę lotniskową (300 zł), obowiązkową dopłatę transportową (220 zł),
- transfery lotnisko – hotel – lotnisko klimatyzowanymi autokarami,
- wyżywienie: half board - śniadania i obiadokolacje,  
- opiekę polskiego rezydenta z ramienia BP Nowa Itaka,  
- ubezpieczenie KL i NW – 15.000€ / osoba,
- pamiątkową koszulkę techniczną lub gadżet fajniejszy od pamiątkowej koszulki technicznej :)

Cena nie obejmuje:
- wynajęcia roweru na miejscu (zgodnie z cennikiem hotelowym),
- transportu roweru samolotem (dopłata na lotnisku w ramach wolnych miejsc - 60 EURO w jedną stronę),
- dopłaty do pokoju jednoosobowego, która wynosi 1390 zł (w ramach dostępnych miejsc),
- dodatkowych atrakcji na miejscu,
- indywidualnych konsultacji trenerskich podczas posiłków :)

Koszt obozu wynosi 5300 zł dla osoby trenującej oraz 4700 złotych dla osoby towarzyszącej. Pierwszą ratę w wysokości 50% całkowitego kosztu należy wpłacić w ciągu 7 dni, a drugą ratę w ciągu 30 dni od dokonania zgłoszenia.

Uwaga! Linie lotnicze zastrzegaja sobie prawo do odmówienia zabrania sprzętu sportowego na pokład! Dlatego sugerujemy opcję z wypożyczeniem roweru na miejscu. W Las Playitas jest szeroki wybór rowerów szosowych i triathlonowych w różnych rozmiarach i konfiguracjach, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Nie bez znaczenia jest support mechanika na miejscu :) Tutaj znajdziecie zestawienie dostępnych maszyn z cennikiem: PLAYITAS Sport rates WINTER 2014-15-2

Zgłoszeń proszę dokonywać za pomocą formularza. Na pytania i wątpliwości odpowie Tomek Kowalski - biuro@trinergy.pl, nr tel. 601-685-816. Liczba miejsc jest ograniczona, przewidujemy maksymalnie 18 osób trenujących na dwóch trenerów. Na dzień 25.01.2015 posiadamy jeszcze jedno wolne miejsce.

TUTAJ znajdziesz regulamin imprezy turystycznej i zajęć:
regulamin zajęć
Warunkiuczestnictwazdnia20112013

001

TRINERGY_FUERTA_2015_01Q_kropki_BEZHOTEL

Nasi partnerzy