Zakończenie sezonu i podsumowanie Grand Prix

Zakończenie sezonu oraz podsumowanie Grand Prix Trinergy za rok 2014 już za nami. Spotkanie w „Der Elefant” przyciągnęło niemal 50 osób i obfitowało w moc atrakcji :)
 

Rozdaliśmy nagrody najlepszym zawodniczkom i zawodnikom teamowej klasyfikacji. Wśród panów triumfował Michał Podsiadłowski przed Piotrem Gąsiorowskim oraz Łukaszem Bednarkiem. Wśród pań zwyciężyła Iza Kuczyńska przed Kasią Raczyńską oraz Magdą Warzybok. Nagrody zawdzięczamy firmom Huub, Agisko, Airbike i Wkręceni – dziękujemy!
 


 

Specjalne wyróżnienie oraz przeprosiny należą się Marcinowi Sowińskiemu, który tylko przez naszą pomyłkę nie zajął pierwszego miejsca. Wyjątkowa statuetka oraz tytuł zwycięzcy ex-aequo zasłużenie wędrują do Nowej Iwicznej. W tegorocznym dorobku Marcina znalazł się m.in. tytuł Mistrza Polski w kategorii wiekowej, zwycięstwo podczas Susz Triathlon na dystansie sprinterskim oraz pudło w cyklu Garmin Iron Triathlon. Marcin – jeszcze raz przepraszamy i gratulujemy!

 

PA221279

 

Wyróżniliśmy również Konrada Jaworskiego w kategorii PROGRES ROKU (poprawa na połówce z 5h35' na 4h50'), Magdę Warzybok w kategorii DEBIUT ROKU (bezstresowy i zakończony na podium debiut w Gdyni) oraz Michała Podsiadłowskiego w kategorii WYNIK ROKU (Ironman Copenhagen w 9h21').
 

Wszyscy zgromadzeni mieli również szansę wylosować plecak Huuba oraz teamowe bidony Trinergy :)

 

Nasi partnerzy