[WORKSHOP] Trening kolarski w oparciu o moc - dla triathlonistów

Zapraszamy na warsztat dotyczący sterowania treningiem kolarskim w oparciu o moc oraz wykorzystywania analitycznych funkcji oprogramowania ze stajni TrainingPeaks. Propozycję kierujemy do aktywnych triathlonistów oraz osób zainteresowanych treningiem. Warsztat odbędzie się 21października w godzinach 14:00-20:00. Spotykamy się w Warszawie, w Centrum Żoliborz przy pl. Inwalidów 10.

W trakcie szkolenia:
  • usystematyzujesz wylewające się z każdego kąta informacje dotyczące wykorzystywania mocy w treningu kolarskim,
  • poznasz najczęściej używane przez nas funkcje TrainingPeaks,
  • omówimy na jakie zmienne w treningu należy zwracać uwagę, a czym nie warto zaprzątać głowy,
  • dowiesz się jak wyznaczyć strefy treningowe w oparciu o moc oraz jak stosujemy wyznaczone zakresy intensywności w planach treningowych naszych zawodników,
  • nauczysz się praktycznie wykorzystywać profile mocy oraz profile zmęczenia,
  • omówimy zasady wyznaczania intensywności startowych oraz rozkładu tempa na dystansie Ironman oraz Ironman 70.3
  • będziesz miał okazję do zadania nurtujących Cię pytań i przedyskutowania wątpliwości w przyjaznym środowisku :)
profilWarsztat poprowadzi trener Trinergy Tomek Kowalski. W swojej przygodzie z
pracą szkoleniową Tomek pełnił m.in. funkcje Trenera Głównego Kadry Narodowej w Polskim Związku Triathlonu, a prowadzeni przez niego indywidualnie zawodnicy brali udział w Mistrzostwach Europy i Świata ITU, Mistrzostwach Świata Ironman 70.3 oraz legendarnych Mistrzostwach Świata Ironman na Hawajach. Szkolenia trenerskie prowadził m.in. na Konferencji Metodyczno-Szkoleniowej PZTri w Instytucie Sportu oraz w Centrum Edukacji Ustawicznej AWFiS Gdańsk. 


Dla uczestników przez cały czas trwania warsztatu przewidziano napoje oraz skromny poczęstunek. Koszt wynosi 299 zł, płatne jednorazowo na numer konta otrzymany po procesie rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona.

Nasi partnerzy