Triathlonowa Majówka z Trinergy :)

Z przyjemnością zapraszamy na obóz triathlonowy, który odbędzie się w dniach 29.04 - 07.05.2017 w Szklarskiej Porębie.

To już szósta odsłona kultowej Majówki z Trinergy! Najlepsze szkoleniowe know-how, świetne warunki treningowe oraz rewelacyjna atmosfera czekają :) Liczba miejsc ograniczona, link do zapisów znajdziecie na dole strony. Czekamy na Was!


Dlaczego Szklarska Poręba?

A107_524_4Miejscowość już od lat 50. stanowi mekkę polskich biegaczy oraz pasjonatów sportu. Przyciąga przede wszystkim wyjątkowy, alpejski klimat oraz doskonałe warunki do biegania, uprawiania kolarstwa i narciarstwa biegowego. Karkonosze oraz Góry Izerskie oferują setki kilometrów tras biegowych, m.in. kultową „Drogę pod Reglami”, znane z Biegu Piastów malownicze tereny wokół Polany Jakuszyckiej, charakterystyczny „Zakręt Śmierci” czy stadion w lekkoatletycznym ośrodku Maraton. Do treningu kolarskiego zachęcają spokojne i dobrze utrzymane szosy po czeskiej stronie Gór Izerskich oraz karkonoskie trasy na których przez lata odbywał się Tour de Pologne – na pewno zaliczymy kultowe podjazdy na Orlinek czy Przesiekę. Hotel Bornit, w którym się zatrzymamy, dysponuje basenem sportowym z pięknym widokiem na Szrenicę. Ciężko wyobrazić sobie lepsze warunki do treningu :-)

Kiedy?
 
Obóz odbywa się w długi weekend majowy, od 29 kwietnia do 7 maja. 

Gdzie?
 
b264_657_dscf2549Zatrzymamy się w Hotelu Bornit****. Uczestnicy obozu zostaną zakwaterowani w pokojach dwuosobowych (na życzenie i za dopłatą – w jednoosobowych). Na miejscu będziemy mieli dostęp do basenu 25m, sal gimnastycznych, Centrum Odnowy Biologicznej oraz lobby, gdzie można odpocząć po wymagających treningach, pograć w bilard czy kręgle. Hotel zapewnia pełne wyżywienie - śniadanie i obiadokolacja w formie szwedzkiego stołu oraz lunch, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.
 
   
 
Dla kogo?
 
Niezależnie, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, czy dopiero przygotowujesz się do pierwszego startu w triathlonie, obóz będzie dla Ciebie wartościowym przeżyciem. Kameralna grupa oraz stała obecność trenerów pozwoli dopasować trening do indywidualnych potrzeb i możliwości zawodników. Jednak jeśli dopiero oderwałeś się od biurka przyjazd nie jest dobrym pomysłem. Powinieneś poświęcić trochę czasu na zbudowanie kondycji i poprawę umiejętności technicznych jazdy na rowerze. Potrafisz przebiec 10 kilometrów poniżej godziny i przejechać 40 kilometrów w około 80' lub szybciej? Czekamy na Ciebie :-) 
 
majgrupoa

Z kim?

W czasie trwania obozu do dyspozycji zawodników będą trenerzy Olga i Tomek Kowalscy oraz Adrian Zarzecki.

200_100_fit_original_99_rjqchrOlga w umiejętny sposób łączy bogate doświadczenie zawodnicze z codzienną pracą trenera. Z wykształcenia jest fizjoterapeutką, ukończyła Wydział Rehabilitacji AWF w Warszawie. W ramach indywidualnej opieki trenerskiej prowadzi age-grouperów na zróżnicowanym poziomie sportowym – od początkujących do łapiących sloty na Mistrzostwa Świata. Sama jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski oraz uczestniczką Mistrzostw Świata Ironman na Hawajach. Swoją wiedzą dzieli się m.in. na łamach miesięcznika "Bieganie".

200_100_fit_original_99_xbjprxTomek wpółpracuje zarówno z zawodnikami wyczynowymi, jak i ambitnymi age-grouperami. W przeszłości pełnił funkcje trenera Kadry Narodowej w triathlonie. Jego podopieczni wywalczyli parędziesiąt medali Mistrzostw Polski na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych, zdobywali kwalifikacje na MŚ Ironman na Hawajach i MŚ Ironman 70.3 oraz wielokrotnie reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej w zawodach ITU. W ostatnich latach możecie go spotkać na trasach crosstriathlonów - brał udział w Mistrzostwach Świata i Europy, w swojej kategorii wiekowej triumfował na zawodach z cyklu XTERRA i zdobywał medale Mistrzostw Polski.

adrian-zarzeckiAdrian Zarzecki - absolwent licencjonowanych przez Polski Związek Pływacki studiów trenerskich o specjalności pływanie na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Doświadczony instruktor z przeszłością pływacką, maratończyk i triathlonista startujący na dystansach od sprintu do Ironmana. W kwietniu 2016 roku ukończył 120. edycję Maratonu w Bostonie. W tym samym roku zdobył tytuł Mistrza Polski Age Group na dystansie olimpijskim.


Jak wygląda program obozu?

Codziennie będziemy wykonywać od jednego do trzech treningów, które postaramy się dostosować do możliwości zawodników. Poza wspólnymi zajęciami pod okiem trenerów odbędą się indywidualne konsultacje z każdym uczestnikiem obozu oraz zajęcia teoretyczne, podczas których przekażemy solidną dawkę triathlonowego know-how.

Przykładowe plany dnia:
 

#1
7.00-9.00 Trening pływacki
9.00 Śniadanie
11.00-13.00 Trening łączony: zakładka rowerowo-biegowa
14.30 Lunch
17.00-18.30 Trening biegowy
19.00 Obiadokolacja

#2
8.00 Śniadanie
10.00-14.00 Trening kolarski
14.30 Lunch
16.00-17.30 Wykład – „Periodyzacja treningu u triathlonisty-amatora”
18.00-19.00 Odnowa biologiczna
19.00 Obiadokolacja
 
Oferta obejmuje:
  • pobyt w Hotelu Bornit**** wraz z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) oraz dostępem do obiektów sportowych,
  • profesjonalną opiekę trenerską,
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych oraz teoretycznych przygotowanych przez kadrę trenerską,
  • opłaty za wstęp na obiekty sportowe,
  • pamiątkowy gadżet TRINERGY,
  • pakiet gadżetów dla każdego uczestnika, przygotowany ze wsparciem partnerów TRINERGY,
  • ubezpieczenie NNW i KL.
 
Koszty:

Koszt obozu wynosi 2500 zł dla osoby trenującej oraz 1500 zł dla osoby towarzyszącej.
Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 250 zł. Płatność możliwa jest w dwóch ratach. W terminie 5 dni od dnia zgłoszenia bezzwrotny zadatek w wysokości 1000 zł, a następnie do 10 kwietnia br. pozostała część kwoty. Dzieci do 13 roku życia "płacą" 50% ceny osoby towarzyszącej, pod warunkiem zakwaterowania w pokoju z dwiema dorosłymi osobami - szczegółowe informację dotyczące opłat za pobyt dzieci prześlemy w mailu potwierdzającym rezerwację.

Zawodnicy trenujący u nas i uczestnicy poprzednich naszych obozów mogą liczyć na rabat w wysokości 100 zł. Rabat nie sumuje się i nie dotyczy osób towarzyszących :)

Zgłoszenia na obóz przyjmujemy wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj <- klik :)
 
Po przesłaniu zgłoszenia każdy otrzyma na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym informacje na temat wysokości rat, terminów płatności i szczegółów organizacyjnych. Z zawodnikami, którzy nie trenują z nami na codzień, skontaktujemy się, aby przeprowadzić szczegółowy wywiad oraz oszacować potrzeby i możliwości treningowe. Każdy z zawodników przed rozpoczęciem zajęć będzie musiał podpisać regulamin zajęć oraz oświadczenie o stanie zdrowia.

Liczba miejsc ograniczona.
 
Na pytania i wątpliwości odpowie Tomek Kowalski - tomek@trinergy.pl :)
 
 
 
 
 

Nasi partnerzy