Letnie obozy w Szklarskiej Porębie

Z przyjemnością zapraszamy na mini-obozy triathlonowe do Szklarskiej Poręby w dniach 15-19 lipca lub 29 lipca - 2 sierpnia! Przyjazd w środę po południu lub wieczorem, rozruch, w czwartek rano zaczynamy solidne treningi, w niedzielę po obiadku wyjazd :) Najlepsze szkoleniowe know-how, świetne warunki treningowe oraz rewelacyjna atmosfera czekają, zapraszamy!

Dlaczego Szklarska Poręba?

A107_524_4Miejscowość już od lat 50. stanowi mekkę polskich biegaczy oraz pasjonatów sportu. Przyciąga przede wszystkim wyjątkowy klimat oraz doskonałe warunki do biegania, uprawiania kolarstwa i narciarstwa biegowego. Karkonosze oraz Góry Izerskie oferują setki kilometrów tras biegowych, m.in. kultową „Drogę pod Reglami”, znane z Biegu Piastów malownicze tereny wokół Polany Jakuszyckiej, charakterystyczny „Zakręt Śmierci” czy stadion w lekkoatletycznym ośrodku Maraton. Do treningu kolarskiego zachęcają spokojne i dobrze utrzymane szosy po czeskiej stronie Gór Izerskich oraz karkonoskie trasy na których przez lata odbywał się Tour de Pologne, z kultowymi podjazdami na Orlinek czy Przesiekę. Hotel Bornit, w którym się zatrzymamy, dysponuje basenem sportowym z pięknym widokiem na Szrenicę, mamy też upatrzoną świetną miejscówkę do sesji open water. Ciężko wyobrazić sobie lepsze warunki do treningu!

Kiedy?

Na wspólne treningi zapraszamy w dniach 15-19 lipca lub 29 lipca - 2 sierpnia. Pierwszy trening odbędzie się w czwartek rano, ostatni w niedzielę przed południem :)
 
Gdzie?
 
Zatrzymamy się w Hotelu Bornit****. Uczestnicy obozu zostaną zakwaterowani w pokojach dwuosobowych (na życzenie i za dopłatą – w jednoosobowych). Na miejscu będziemy mieli dostęp do basenu 25m, sal fitness, Centrum Odnowy Biologicznej oraz lobby, gdzie można odpocząć po wymagających treningach, pograć w bilard czy kręgle. Hotel zapewnia pełne wyżywienie - śniadanie i obiadokolacja w formie szwedzkiego stołu oraz lunch, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.
   
 Dla kogo?
 
Termin obozu świetnie współgra z sensownymi programami przygotowań pod kątem zawodów rozgrywanych w drugiej części sezonu. Planujesz starty w sierpniu, wrześniu lub październiku? A może po prostu chcesz poszerzyć treningowe horyzonty i wykonać mądrą pracę w dobrej atmosferze? Idealnie trafiłaś/-eś!

Kameralna grupa oraz stała obecność trenera pozwoli dopasować trening do indywidualnych potrzeb i możliwości - ale aby dobrze wykorzystać czas w Szklarskiej przyda się określony poziom kondycji oraz przyzwoita umiejętność techniczna jazdy rowerem.

Jeśli jesteś w stanie pokonać odcinek kolarski na dystansie Ironman 70.3 w czasie od 2h45' do 2h30', a rozbiegania wykonujesz w tempie od 5'15'' do 5' na kilometr to zapraszamy na pierwszy termin, 15-19.07.

Jeśli jesteś w stanie pokonać odcinek kolarski na dystansie Ironman 70.3 w czasie poniżej 2h30', a rozbiegania wykonujesz w okolicy 5' na kilometr to zapraszamy na drugi termin, 29.07 - 2.08.

Jeśli niewiele Ci brakuje lub jesteś nieznacznie szybszy to też sprawnie ogarniemy temat :)

majgrupoa

Z kim?

600_600_smart_top_original_99_ztkkfp-4Obóz poprowadzi Tomasz Kowalski. Jako trener triathlonu pracuje od 2009 roku. Współpracuje zarówno z zawodnikami wyczynowymi, jak i amatorami. Wśród podopiecznych Tomka znajdują się ambitni Age-Grouperzy o różnym poziomie zaawansowania oraz zawodnicy Elity - uczestnicy Mistrzostw Świata i Europy na dystansie olimpijskim oraz zawodnicy kategorii PRO na dystansie długim. W Szklarskiej Porębie prowadził paredziesiąt obozów, nastaw się na najpiękniejsze i najbardziej satysfakcjonujące trasy!!!

Jak wygląda program obozu?

Codziennie będziemy wykonywać od jednego do trzech treningów, które dostosujemy do warunków oraz możliwości obozowiczów. Przykładowe plany dnia prezentujemy poniżej:
 
#1
7:00:9.00 Trening pływacki
9:00 Śniadanie
12.00-15:00 Trening łączony: zakładka rowerowo-biegowa
15.30 Obiad
17:30-18:30 Wykład – „Żywienie podczas zawodów na długim dystansie”
19:00 Kolacja

#2
8:00 Śniadanie
10:00-14:00 Trening kolarski
14:30 Obiad
17:30-19:00 Trening biegowy
19:00 Odnowa biologiczna
20:00 Kolacja
 
Oferta obejmuje:
  • profesjonalną opiekę trenerską,
  • pobyt w Hotelu Bornit**** wraz z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie),
  • dostęp do obiektów sportowych,
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych oraz teoretycznych przygotowanych przez kadrę trenerską,
  • ubezpieczenie NNW i KL.
 
Koszty i zapisy:

Koszt obozu wynosi 1450 zł. Koszt pobytu osób towarzyszących wynosi 880 złotych. Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 160 zł. Płatność możliwa jest w dwóch ratach. W terminie 3 dni od dnia zgłoszenia należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wysokości 750 zł, a następnie do końca czerwca pozostałą część kwoty. 
 
 
Po przesłaniu zgłoszenia każdy otrzyma na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym niezbędne szczegóły organizacyjne. Z zawodnikami, którzy nie trenują z nami na codzień, skontaktujemy się, aby przeprowadzić szczegółowy wywiad oraz oszacować potrzeby i możliwości treningowe. Każdy z zawodników przed rozpoczęciem zajęć będzie musiał podpisać regulamin oraz oświadczenie o stanie zdrowia. Liczba miejsc jest ograniczona!
 
 

Nasi partnerzy