Swim & Run Camp - Zgierz 2019

Z przyjemnością zapraszamy na obóz pływacko-biegowy, który odbędzie się w dniach 21-24 listopada w Zgierzu koło Łodzi. Przyjazd w czwartek po południu lub wieczorem, po kolacji wprowadzenie i wykład, w piątek rano zaczynamy treningi, w niedzielę po obiadku wyjazd :) Najlepsze szkoleniowe know-how, świetne warunki treningowe oraz rewelacyjna atmosfera czekają, zapraszamy!

Gdzie?

Zgierz to niewielkie miasto wchodzące w skład aglomeracji łódzkiej. Z naszej perspektywy dużym plusem jest centralne położenie oraz dobre skomunikowanie miejscowości z resztą kraju - w pobliżu przebiegają autostrady A1 i A2, łatwo dojechać również koleją.

Sam hotel Stacja Nowa Gdynia to miejsce wyjątkowe. W samym sercu malowniczego, zgierskiego kompleksu leśnego znajduje się świetny ośrodek z bazą sportowo-rekreacyjną na najwyższym poziomie. Uczestnicy obozu zostaną zakwaterowani w nowoczesnym hotelu z bezpośrednim dostępem do aquaparku, basenu sportowego oraz kompleksu fitness & gym. Świetne recenzje zbiera hotelowa restauracja, w której będziemy mieć zapewnione 3 posiłki dziennie :) Dla kogo?
Zapraszamy wszystkich triathlonistów oraz kandydatów na triathlonistów niezależnie od poziomu zaawansowania. Obóz nie będzie miał charakteru treningowej wyrypy, skupimy przede wszystkim się na aspekcie edukacyjnym oraz pracy nad techniką ruchu. W formie warsztatowej i wykładowej podzielimy się wiedzą "jak trenować", a na zajęciach praktycznych weźmiemy na warsztat kwestie techniki pływackiej oraz biegowej i poświęcimy dużo czasu na sesje ogólnorozwojowe.

Z kim?
600_600_smart_top_original_99_aprjsm-3Olga Kowalska w umiejętny sposób łączy bogate doświadczenie zawodnicze z codzienną pracą trenera. Z wykształcenia jest fizjoterapeutką, ukończyła Wydział Rehabilitacji AWF w Warszawie. W ramach indywidualnej opieki trenerskiej prowadzi triathlonistów na zróżnicowanym poziomie sportowym – od początkujących do zdobywających sloty na Mistrzostwa Świata. Sama jest wielokrotną Mistrzynią Polski w kategorii PRO oraz uczestniczką Mistrzostw Świata Ironman na Hawajach. 

600_600_smart_top_original_99_ztkkfp-3Tomek Kowalski wpółpracuje zarówno z zawodnikami wyczynowymi, jak i ambitnymi age-grouperami. W przeszłości pełnił funkcje trenera Kadry Narodowej w triathlonie. Jego podopieczni wywalczyli parędziesiąt medali Mistrzostw Polski na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych, zdobywali kwalifikacje na MŚ Ironman na Hawajach i MŚ Ironman 70.3 oraz wielokrotnie reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej w zawodach ITU. 

Jak wygląda program obozu?
W czwartek wieczorem zaczniemy od integracji oraz wykładu dotyczącego metodyki treningowej, przejdziemy też szczegółowo przez rozkład jazdy na kolejne dni. W piątek i sobotę będziemy wykonywać po trzy grupowe sesje: pływanie, bieg oraz trening ogólnorozwojowy. Dodatkowo spotkamy się na krótkich wykładach dotyczących aspektów, nad którymi pracujemy na treningach. W niedzielę machniemy porządny trening pływacki na pożegnanie oraz podsumujemy wyjazd na grupowym lunchu. Dodatkowo, uczestnicy obozu będą mieli dostęp do odnowy biologicznej w aquaparku oraz sal fitness, gdzie można na przykład pokręcić na spinningu czy trenażerze w czasie wolnym :) 

Oferta obejmuje:
  • pobyt w Hotelu Stacja Nowa Gdynia wraz z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) wraz z dostępem do obiektów sportowych i rekreacyjnych,
  • profesjonalną opiekę trenerską,
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych oraz teoretycznych przygotowanych przez kadrę trenerską,
  • opłaty za wstęp na niezbędne do realizacji programu obiekty.
lodz1

Nasi partnerzy