Sezon 2017 uznajemy za zamknięty!

W miniony weekend podczas imprezy w AirBike Wilanów symbolicznie zamknęliśmy sezon 2017. Poza intensywnym korzystaniem z uroków okresu przejściowego udało nam się wyróżnić zawodników w kategoriach Wynik Roku, Debiut Roku oraz Progres Roku, rozlosować nagrody od naszych ukochanych partnerów oraz nie doznać trwałych uszczerbków na zdrowiu :)

Wśród Pań w kategorii Wynik Roku triumfowała Aleksandra Sosnowska. Podczas imprez krajowych zawsze stawała na najwyższym stopniu podium (a rozstrzał był spory, zaczęło się od Triathlon Sieraków, a skończyło się na warszawskiej Beer Mile), ale kropkę nad i postawiła podczas Ironman Barcelona, gdzie finiszowała z czasem 9h49’. Wśród Panów triumfował Marcin Konieczny - tegoroczny Mistrz Świata Ironman z Hawajów. Ogromne gratulacje dla Was! :)

Debiut Roku trafił w ręce Maxa Świderskiego, który udanie debiutował zarówno na dystansie olimpijskim (wygrana kategoria wiekowa podczas Enea 5150 Warsaw), jak i na dystansie półironman (4h42’ podczas IM 70.3 Turkey i drugie miejsce w AG 18-24). Dobra robota Maksiu!

Progres Roku okazał się dla jury najtrudniejszą kategorią, naprawdę było z czego wybierać. Wśród Pań wyróżniona została Agata Jarzembowicz, która z hukiem połamała 6 godzin na dystansie IM 70.3 i ustanowiła w Gdyni nowy rekord życiowy na poziomie 5h28’! Wśród płci mniej pięknej triumfował Adam Jaroniec, który za jednym zamachem przeskoczył kilka poziomów i poprawił się z 4h36’ na 4h13’ :) Kudos!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia, gospodarzom, a także naszym partnerom, dzięki którym mieliśmy co losować - Klinice Rehabilitacji Sportowej Ortoreh, Compressport Polska oraz Tripower.pl :)

Trinergy_FB 5_blank_plansza

unnamed-7

unnamed-10

unnamed-8

unnamed-6

Nasi partnerzy