Informacje

​Najtrudniejszy będzie powrót do rzeczywistości po ostatnim wspólnym treningu :) 

Nasze obozy to nie tylko okazja, żeby zasmakować życia zawodowego triathlonisty, skupiając się wyłącznie na treningu i regeneracji. Chcemy zabrać Was w miejsca wyjątkowe, oferujące najlepsze warunki do uprawiania triathlonu, przesiąknięte atmosferą sportu. Zapewniamy sprawdzone i dostosowane do potrzeb zawodnikow obiekty, fachową opiekę trenerską na najwyższym poziomie oraz ogromną dawkę praktycznego i teoretycznego know-how. Dodajcie do tego fantastyczną atmosferę oraz doborowe towarzystwo i macie gotowy przepis na rewelacyjny wyjazd.

Obecnie nie prowadzimy otwartej sprzedaży na żaden obóz. Fotorelacje z dotychczasowych wyjazdów znajdziesz w zakładce O nas -> Galeria. O kolejnych wydarzeniach w pierwszej kolejności dowiesz się z naszego newslettera. Tutaj możesz się zapisać, zapraszamy :)

W sezonie 2021 planujemy obóz klimatyczny w lutym lub marcu, triathlonową majówkę oraz obóz krajowy na przełomie sierpnia i września - z myślą o szykujących się do jesiennych startów. A na co pandemiczne warunki pozwolą? Wyjdzie w praniu, a na pierwsze konkrety przyjdzie czas w listopadzie lub grudniu. Stay tuned 🤗

 
Brak elementów do wyświetlenia

Nasi partnerzy