Obóz klimatyczny Fuerteventura 2016!

Z przyjemnością zapraszamy na triathlonowy obóz klimatyczny, który odbędzie się w dniach 23 luty - 1 marca 2016 w Hotelu Las Playitas**** na Fuerteventurze, Wyspy Kanaryjskie.

Dlaczego Fuerteventura?

Po pierwsze dlatego że już tam byliśmy - i wyszedł MEGA WYJAZD! :)Fuerteventura oferuje wymarzone warunki do przygotowań triathlonowych - zarówno pod kątem dostępnych tras (a są wręcz bajeczne!), jak i klimatu:

TABELA TEMPERATUR:

MIESIĄC

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

DZIEŃ

23

23

23

25

26

27

27

28

26

25

23

23


Do sezonu startowego na Fuerteventurze przygotowują się m.in zawodowe grupy kolarskie, wyczynowi triathloniści oraz pływacy specjalizujący się w "open water". Przy tym Fuerta jest miejscem atrakcyjnym turystycznie, z fantastycznymi plażami, turkusowymi lagunami i zawsze ciepłymi wodami Oceanu Atlantyckiego.Dlaczego Las Playitas?

PlayitasPołożony w pięknej zatoce Cala de las Playa, nad samym oceanem, jedyny w swoim rodzaju, nowoczesny, fantastycznie zaprojektowany kompleks, profesjonalnie przygotowany na przyjęcie gości, dla których najważniejsze jest aktywne spędzanie czasu. Zaplecze sportowe nie ma sobie równych! Przepięknie położóny odkryty basen olimpijski, rewelacyjne trasy biegowe i kolarskie to tylko część atrakcji. Od lat do sezonu przygotowuje się tu aktualny Mistrz Świata na dystansie olimpijskim - Javier Gomez czy wicemistrzyni olimpijska Lisa Norden!

Dla najmłodszych hotel oferuje Kids Sports Academy z masą atrakcji dla dzieci w praktycznie każdym wieku, do tego zajęcia fitness, taneczne, rozbudowana oferta SPA - rodzina również nie będzie narzekać na nudę! Jeśli planujecie zabrać dzieci prosimy o informację na ten temat w formularzu zgłoszeniowym!

Dla kogo?

Niezależnie, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, czy dopiero przygotowujesz się do pierwszego startu w triathlonie, obóz będzie dla Ciebie wartościowym przeżyciem. Kameralna grupa oraz stała obecność dwójki trenerów pozwoli dopasować trening do indywidualnych potrzeb i możliwości zawodników. Jednak jeśli dopiero oderwałeś się od biurka przyjazd nie jest dobrym pomysłem. Powinieneś poświęcić trochę czasu na zbudowanie kondycji i poprawę umiejętności technicznych jazdy na rowerze. Potrafisz przebiec na zawodach 10 kilometrów poniżej 50' i przejechać 40km w około 80' lub szybciej? Czekamy na Ciebie :) 

Z kim?

Zapewniamy doświadczoną, fachową i zaangażowaną kadrę trenerską. Zajęcia poprowadzą trenerzy TRINERGY Kuba Bielecki oraz Tomek Kowalski.

Jak wygląda program obozu?

Codziennie będziemy wykonywać od jednego do trzech treningów, które postaramy się dostosować do możliwości zawodników. Poza wspólnymi zajęciami pod okiem trenerów odbędą się indywidualne konsultacje z każdym uczestnikiem obozu oraz zajęcia teoretyczne, podczas których przekażemy solidną dawkę triathlonowego know-how. Przykładowe plany dnia:
 
#1
7.00-9.00 Trening pływacki połączony z nagrywaniem pod wodą
9.30 Śniadanie
11.30-14.30 Trening łączony: zakładka rowerowo-biegowa
17.00 Obiadokolacja
18.00-20.00 Indywidualne spotkania zawodników z trenerami, omawianie porannych nagrań


#2
8.00 Rozbieganie oraz gimnnastyka rozciągająca
9.30 Śniadanie
11-15.30 Trening kolarski
17.00 Obiadokolacja
19.30 Opcjonalne pływanie - trening regeneracyjny 


Cena zawiera:
- profesjonalną opiekę trenerską,
- uczestnictwo w zajęciach sportowych oraz teoretycznych przygotowanych przez kadrę trenerską,
- wideoanalizę techniki pływania,
- pobyt w Hotelu Las Playitas**** - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych typu standard,
- transfery lotnisko – hotel – lotnisko (w określonym przedziale czasowym),
- wyżywienie: half board - śniadania i obiadokolacje,  
- ubezpieczenie,
- pamiątkową koszulkę techniczną lub gadżet fajniejszy od pamiątkowej koszulki technicznej :)

Cena nie obejmuje:
- przeloty na Fuerteventurę i z powrotem (termin i tranfery dostosowane są do lotów Ryanair'a Warszawa-Modlin: wylot z Warszawy 23.02 o 12:00, wylot z Fuerty 1.03 o 16:50; w momencie publikacji newsa przelot w dwie strony kosztuje około 810 złotych, a przelot z rowerem około 1350 złotych),
- wynajęcia roweru na miejscu (zgodnie z cennikiem hotelowym),
- dopłaty do pokoju jednoosobowego, która wynosi 890 zł (w ramach dostępnych miejsc),
- dodatkowych atrakcji na miejscu,
- indywidualnych konsultacji trenerskich podczas posiłków :)

Koszt obozu wynosi 2950 zł dla osoby trenującej oraz 2650 złotych dla osoby towarzyszącej. Pierwszą ratę w wysokości 50% całkowitego kosztu dla osoby trenującej należy wpłacić w ciągu 7 dni, drugą ratę najpóźniej do 15.01.2016. Pierwsza rata ma charakter zadatku - tzn. nie ma możliwości zwrotu!

Zgłoszeń proszę dokonywać za pomocą formularza. Na pytania i wątpliwości odpowie Tomek Kowalski - biuro@trinergy.pl, nr tel. 601-685-816. Liczba miejsc jest ograniczona, a limit zgłoszeń został już osiągnięty. Przesłanie formularza oznacza wpisanie na listę rezerwową, gdy zwolni się miejsce odezwiemy się.

Hotel Las Playitas**** oferuje szeroki wybór rowerów szosowych i triathlonowych w różnych rozmiarach i konfiguracjach, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Nie bez znaczenia jest support mechanika na miejscu :) W linku poniżej znajdziecie cennik wynajmu rowerów:
PREBOOKING FORM_winter_2015 2016 new


Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zajęć sportowych na obozie oraz warunkami uczesnictwa: Zapisanie się na obóz jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz warunków uczestnictwa załączonych poniżej:

REGULAMIN ZAJĘĆ NA OBOZIE TRIATHLONOWYM 2016
warunki uczestnictwa_Fuerta 2016
 

001

TRINERGY_FUERTA_2016_01Q_kropki_BEZHOTEL_kropki12040_ver12_sat_oboz60

 

Nasi partnerzy