Nowy plan treningowy - 1/4 dla średniozaawansowanych

Z przyjemnością prezentujemy plan treningowy przygotowany dla Age-Grouperów szykujących się do dystansu popularnej ćwiartki!!! Dobry plan treningowy nie zastąpi dobrego trenera, ale z powodzeniem może zastąpić trenera średniego. A my dołożyliśmy wszelkich starań, żeby plany treningowe Trinergy były bardzo dobre!!! Wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie, metody sprawdzone w ogniu walki oraz najnowsze badania naukowe, żeby stworzyć jak najbardziej skuteczny i bezpieczny program treningowy.

Poza planem treningowym otrzymasz w pakiecie porządne merytoryczne opakowanie - od wyznaczania stref intensywności, przez podstawowe zasady żywienia podczas treningów i zawodów, po wskazówki dotyczące techniki. Proponowane treningi bazują przede wszystkim na subiektywnym odczuwaniu wysiłku, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie żeby wykorzystać pomiar mocy czy tempo biegu - oczywiście podpowiadamy jak w takiej sytuacji podejść do tematu 😃 Jest to pierwszy plan treningowy, który przygotowaliśmy w języku polskim! Możesz go kupić na platformie TrainingPeaks w cenie 199 USD tutaj <- klik!

Na przestrzeni 23 tygodni poprowadzimy Cię krok po kroku w kierunku jak najlepszego występu na 1/4 IM. Podobnie jak we wszystkich naszych planach opieramy się o sprawdzony model periodyzacji, stopniową progresję obciążeń, a proces treningowy przez który przechodzisz wymusza przygotowanie w „dodatkowych” triathlonowych konkurencjach takich jak odżywianie, generowanie mocy w pozycji czasowej czy dostosowanie intensywności wysiłku do warunków. Średnia objętość tygodniowa wynosi około 9 godzin. Składa się na to 5330m pływania, 3h50' roweru, 2h30' biegu oraz 45' zakładki - wszystko średnio, w ujęciu tygodniowym. W typowym tygodniu treningowym będziesz pływał 2 razy, jeździł 3 razy oraz biegał 3 razy. Trzy tygodnie na przestrzeni całego planu przekraczają objętość 10 godzin i dobijają do maksymalnie 11 godzin z hakiem.

🔥 Przedstawiamy jasną i konkretną drogę do celu!
🔥 Podrzucamy wskazówki dotyczące modyfikacji planu, tak abyś mógł dopasować treningi do prywatnego kalendarza i Twojego stylu życia! 
🔥 Podpowiadamy co dalej po zrealizowaniu planu - jak wykorzystać doświadczenie i jak zmodyfikować plan w kolejnym makrocyklu.
🔥 Istnieje możliwość wykupienia dodatkowej, indywidualnej konsultacji z Trenerem Kowalskim 😃
🔥 Do korzystania z planu wystarczy podstawowa, bezpłatna wersja TrainingPeaks.
🔥 TrainingPeaks zsynchronizujesz z popularnymi zegarkami i platformami producentów takimi jak Garmin, Wahoo czy Suunto.
🔥 Pełen dostęp do planu będziesz miał zarówno w desktopowej wersji TrainingPeaks, jak i za pośrednictwem aplikacji TP działających pod Androidem oraz iOS.
🔥 System TrainingPeaks jest łatwy w obsłudze i pozwala na realizowanie planu treningowego bez zagłębiania się w skomplikowane aspekty techniczne. Możesz ściągnąć plan i powiesić wydruk na lodówce, możesz dostawać powiadomienia w przeglądarce, aplikacji lub mailowo, możesz zawsze podejrzeć go na komputerze - wszystko dostępne 24/7 😃
🔥 Sam decydujesz, kiedy rozpoczniesz realizację planu - data zakupu nie ma związku z datą rozpoczęcia realizacji planu. Bez problemu dostosujesz harmonogram przygotowań do swoich celów i kalendarza startów!
🔥 TrainingPeaks to nie tylko dzienniczek treningowy, ale też dostęp do szerokiej gamy narzędzi analitycznych, a intuicyjny system „kolorowych treningów” daje dodatkowy zastrzyk motywacji!!!
🔥 Bezpłatnie otrzymasz wszystkie aktualizacje planu w przyszłości oraz wszelkie dodatkowe materialy, które będziemy wypuszczać w ramach uzupełnienia planów.

Plan dedykujemy średnio-zaawansowanym triathlonistom. Przed rozpoczęciem planu powinnaś/powinienneś mieć już za sobą przynajmniej 2-3 tygodnie uczciwego treningu na poziomie 4-6 godzin tyghodniowo. Wykonanie treningu pływackiego trwającego 45', sesji kolarskiej trwającej 90' i biegu trwającego 45’ nie powinno Ci sprawiać trudności. W skali makro powinnaś/powinienneś mieć za sobą przynajmniej rok treningu, starty na dystansach 1/8 lub 1/4 lub 5150 oraz apetyt na solidną pracę przez kilkanaście tygodni!!! Trening jest wymagający, zakłada regularne wychodzenie ze strefy komfortu i wykonywanie części treningów przy zauważalnym poziomie zmęczenia. Autorem planu oraz wszystkich dodatkowych materiałów jest Trener Tomek Kowalski. Jeśli jesteś zainteresowany, plan dla średnio-zaawansowanych znajdziesz tutaj:
 

Nasi partnerzy