Miłosz Sowiński Mistrzem Polski Juniorów w Crossduathlonie, Karolina Strzelecka powołana do Kadry Narodowej, Jacek Tyczyński znowu szybko biega :)

Ubiegły tydzień okazał się naprawdę udany dla trenowanych przez nas juniorów :)
 
Miłosz Sowiński podczas Mistrzostw Polski w Crossduathlonie (Dzierżoniów) pokazał plecy wielu doświadczonym i utytułowanym seniorom zajmując 3 miejsce open oraz zdobywając tytuł Mistrza Polski Juniorów!! Trzy dni wcześniej podczas GP Żoliborza uzyskał czas 15'28'' na dystansie 5 kilometrów, wygrywając swoją kategorię wiekową i zajmując drugie miejsce open.

Karolina Strzelecka otrzymała powołanie do Kadry Juniorów B - czy może być lepsza motywacja do ciężkiej pracy dla zawodniczki, która jeszcze nie startowała w triathlonie? (PS. Kadrę B wyłania się na podstawie wyników uzyskanych w pływackich, kolarskich i biegowych testach kontrolnych.)

Jacek Tyczyński w II Biegu do Pustego Grobu wykręcił 33'39'' na dystansie nieco przydługich 10 kilometrów. Na mecie ustąpił pierwszeństwa kolegom zza wschodniej granicy i zameldował się na czwartej pozycji, jednocześnie zajmując drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Wszystkim gratulujemy!!
 

 

Nasi partnerzy