Miłosz Sowiński i Magdalena Mielnik – szukamy sponsorów

Miłosz Sowiński i Magdalena Mielnik, to trenujący z nami, najlepsi zawodnicy młodego pokolenia w polskim triathlonie. Oboje już z sukcesami, oboje bardzo perspektywiczni i z ambitnymi planami na przyszłość. Miłosz jest Mistrzem Polski juniorów, Magda - Mistrzynią Polski Młodzieżowców (U-23). Bez wsparcia sponsorów ich sportowych planów i marzeń nie da się zrealizować.
 
Dla Miłosza najbliższy sezon będzie pierwszym w rywalizacji seniorów, dla Magdy walką o kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro w 2016 r.
 
Miłosz, po FullSizeRenderostatnich latach pełnych sukcesów w rywalizacji w Polsce i pierwszych startach na arenie międzynarodowej, na najbliższe sezony ma prosty plan: Mistrzostwo Polski młodzieżowców i seniorów, pierwsza „15” w Mistrzostwach Europy w tych samych kategoriach i pierwsza „100” w rankingu World Triathlon Series. W dłuższej perspektywie – start na Igrzyskach Olimpijskich w 2020 r.
Aby zrealizować te ambitne założenia niezbędne będą profesjonalne obozy treningowe w miejscach, gdzie sprzyjać będą warunki klimatyczne oraz wyjazdy na zawody w Afryce, Azji, Europie i Ameryce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sponsorską Miłosza Sowińskiego i wsparcia jego sportowych planów:
Milosz Sowinski Triathlon_oferta sponsorska
 
Strony odMilosz Sowinski Triathlon1


10392325_648371138607097_6073874444926804902_nDla Magdy Mielnik sezon 2015, to głównie walka o kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w 2016 r. W ostatnim, udanym sezonie Magda została mistrzynią Europy Młodzieżowców w aquathlonie, dwukrotną Mistrzynią Polski w tej samej kategorii oraz stanęła na podium w Mistrzostwach Europy w aquathlonie w rywalizacji elity oraz była medalistką Mistrzostw Polski seniorów.
 
System kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich wymusza szereg startów w międzynarodowych zawodach w trakcie całego sezonu i mozolne zbieranie punktów w rankingu ITU (International Triathlon Union). Do tego dochodzą starty w najważniejszych triathlonowych imprezach w Polsce oraz obozy treningowe, bez których nie da się wypracować odpowiedniej dyspozycji sportowej. Bez wsparcia finansowego z zewnątrz droga Magdy na Igrzyska Olimpijskie będzie bardzo trudna.
 
Szczegóły oferty sponsorskiej Magdy Mielnik dostępne są na jej stronie internetowej:
www.magdalenamielnik.pl
 

Nasi partnerzy