Majówka w Banyoles - po prostu WOW!

Sześć udanych edycji triathlonowych majówek w Szklarskiej Porębie i nagle zmiana lokalizacji? Nie ukrywamy, że sami byliśmy zaskoczeni :) W tym roku zaprosiliśmy swoich podopiecznych do katalońskiego Banyoles. W dwóch słowach: było warto! Ze względu na świetne warunki treningowe od lat przyjeżdzają tutaj reprezentacje i teamy z całego świata, co roku odbywają się również zawody najwyższej rangi, a wielu prosów zadomowiło się w okolicy na stałe. Gdzie indziej moglibyśmy spotkać Janka Frodeno w codziennej robocie? :)

Poza fantastycznymi warunkami na zawodników czekał całkiem wymagający program treningowy - grupowe sesje open water, wspinaczki na legendarne podjazdy czy szybsze bieganie na stadionie. Powiedzieć, że każdy mógł się treningowo wyszaleć to jak nic nie powiedzieć - Rocacorba nawet na świeżości nie jest przyjemnym podjazdem, coffeeride na Mare de Deu del Mont oznacza blisko 20km uczciwej wspinaczki, a tempa progowe przy nawarstwiającym się zmęczeniu nie zyskują na łatwości. Podsumowując, niezależnie od poziomu zaawansowania i grupy treningowej, obozowicze wykonali naprawdę kawał solidnej roboty. Brawo Wy!

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za super atmosferę, dużo śmiechu i codzienną motywację. Praca z Wami to czysta przyjemność! :)Więcej zdjęć znajdziecie w galerii <- KLIK!

Nasi partnerzy