Letnie obozy w Szklarskiej Porębie

Zapisy zamknięte! Chcesz być zawsze na bieżąco - zapraszamy do newslettera :)

Fotorelację z wyjazdu znajdziesz w galerii <- klik!

Z przyjemnością zapraszamy na dwa mini-obozy triathlonowe do Szklarskiej Poręby w dniach 17-21 lipca oraz 24-28 lipca. Przyjazd w środę po południu lub wieczorem, w czwartek rano zaczynamy treningi, w niedzielę po obiadku wyjazd :) Najlepsze szkoleniowe know-how, świetne warunki treningowe oraz rewelacyjna atmosfera czekają, zapraszamy!

Dlaczego Szklarska Poręba?

A107_524_4Miejscowość już od lat 50. stanowi mekkę polskich biegaczy oraz pasjonatów sportu. Przyciąga przede wszystkim wyjątkowy klimat oraz doskonałe warunki do biegania, uprawiania kolarstwa i narciarstwa biegowego. Karkonosze oraz Góry Izerskie oferują setki kilometrów tras biegowych, m.in. kultową „Drogę pod Reglami”, znane z Biegu Piastów malownicze tereny wokół Polany Jakuszyckiej, charakterystyczny „Zakręt Śmierci” czy stadion w lekkoatletycznym ośrodku Maraton. Do treningu kolarskiego zachęcają spokojne i dobrze utrzymane szosy po czeskiej stronie Gór Izerskich oraz karkonoskie trasy na których przez lata odbywał się Tour de Pologne, z kultowymi podjazdami na Orlinek czy Przesiekę. Hotel Bornit, w którym się zatrzymamy, dysponuje basenem sportowym z pięknym widokiem na Szrenicę, mamy też upatrzoną świetną miejscówkę do sesji open water. Ciężko wyobrazić sobie lepsze warunki do treningu!

Kiedy?

Na wspólne treningi zapraszamy w dniach 17-21 lipca oraz 24-28 lipca. Każdy z obozów będzie stanowił samodzielny mikrocykl treningowy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przyjechać na dłużej i wziąć udział w obydwu :)
 
Gdzie?
 
204184_hotel_biathlon_jakuszyce_szklarska_poreba_5Zatrzymamy się w Hotelu Biathlon Sport&Spa Jakuszyce***. Uczestnicy obozu zostaną zakwaterowani w pokojach dwuosobowych (na życzenie i za dopłatą – w jednoosobowych). Na miejscu będziemy mieli dostęp do siłowni oraz sali fitness oraz strefy SPA. Hotel zapewnia pełne wyżywienie - śniadanie, obiad i kolację. Oczywiście jest też Wi-Fi, kącik zabaw dla dzieci, a nawet sala bilardowa. Nigdy tam nie byliśmy, ale podobno jest spoko :)
 
   
 Dla kogo?
 
Termin obozu świetnie współgra z sensownymi programami przygotowań pod kątem zawodów rozgrywanych w sierpniu i wrześniu. Ścigasz się w Gdyni? Planujesz podbój Skandynawii na IM Copenhagen lub IM Kalmar? Startujesz w Nieporęcie czy Malborku? Rozpoczynasz przygotowania do drugiej części sezonu po chwili oddechu? A może po prostu chcesz poszerzyć treningowe horyzonty i wykonać mądrą pracę w dobrej atmosferze? Idealnie trafiłaś/-eś!

Kameralna grupa oraz stała obecność trenerki pozwoli dopasować trening do indywidualnych potrzeb i możliwości - ale aby dobrze wykorzystać czas w Szklarskiej przyda się określony poziom kondycji oraz przyzwoita umiejętność techniczna jazdy rowerem.


Pierwszy turnus kierujemy do średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych triathlonistów. Jeśli pokonanie ćwiartki lub olimpijki zamuje Ci poniżej 2h30', wybierz termin 17-21 lipca.

Drugi turnus kierujemy wyłącznie do średnio-zaawansowanych triathlonistów. Jeśli pokonanie ćwiartki lub olimpijki zajmuje Ci pomiędzy 2h45' a 2h15', zapisz się na termin 24-28 lipca.
 
majgrupoa

Z kim?

200_100_fit_original_99_rjqchrObóz poprowadzi Olga Kowalska. Olga w umiejętny sposób łączy bogate doświadczenie zawodnicze z codzienną pracą trenera. Z wykształcenia jest fizjoterapeutką, ukończyła Wydział Rehabilitacji AWF w Warszawie. W ramach indywidualnej opieki trenerskiej prowadzi triathlonistów na zróżnicowanym poziomie sportowym – od początkujących do zdobywających sloty na Mistrzostwa Świata. Sama jest wielokrotną Mistrzynią Polski w kategorii PRO oraz uczestniczką Mistrzostw Świata Ironman na Hawajach. 

Jak wygląda program obozu?

Codziennie będziemy wykonywać od jednego do trzech treningów, które dostosujemy do warunków oraz możliwości obozowiczów. Przykładowe plany dnia prezentujemy poniżej:
 
#1
7:00:9.00 Trening pływacki
9:00 Śniadanie
12.00-15:00 Trening łączony: zakładka rowerowo-biegowa
15.30 Obiad
17:30-18:30 Wykład – „Żywienie podczas zawodów na długim dystansie”
19:00 Kolacja

#2
8:00 Śniadanie
10:00-14:00 Trening kolarski
14:30 Obiad
17:30-19:00 Trening biegowy
19:00 Odnowa biologiczna
20:00 Kolacja
 
Oferta obejmuje:
  • pobyt w Hotelu Biathlon Jakuszyce*** wraz z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) oraz dostępem do obiektów sportowych,
  • profesjonalną opiekę trenerską,
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych oraz teoretycznych przygotowanych przez kadrę trenerską,
  • opłaty za wstęp na obiekty sportowe,
  • ubezpieczenie NNW i KL.
 
Koszty:

Koszt obozu wynosi 940 zł dla podopiecznych Trinergy oraz 1040 zł dla osób, które z nami nie trenują na co dzień. Koszt pobytu osób towarzyszących wynosi 640 złotych. Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 100 zł. Płatność możliwa jest w dwóch ratach. W terminie 2 dni od dnia zgłoszenia należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wysokości 600 zł, a następnie do końca czerwca pozostałą część kwoty. Dzieci do 5 roku życia zostają zakwaterowane bezpłatnie, dzieci w wieku 5-12 lat "płacą" 350 złotych, pod warunkiem zakwaterowania w pokoju z dwiema dorosłymi osobami.
 
Zapisy zamknięte! Chcesz być zawsze na bieżąco - zapraszamy do newslettera :)

 
Po przesłaniu zgłoszenia każdy otrzyma na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym niezbędne szczegóły organizacyjne. Z zawodnikami, którzy nie trenują z nami na codzień, skontaktujemy się, aby przeprowadzić szczegółowy wywiad oraz oszacować potrzeby i możliwości treningowe. Każdy z zawodników przed rozpoczęciem zajęć będzie musiał podpisać regulamin oraz oświadczenie o stanie zdrowia.

Liczba miejsc ograniczona do 6 osób na turnus.
 

Nasi partnerzy