Koszulki TRINERGY TEAM – edycja 2015

Przygotowaliśmy nowy wzór biegowych koszulek TRINERGY. Koszulki wyprodukuje dla nas firma Vitesse. Ta sama, która przygotowuje nasze stroje triathlonowe i kolarskie. Wzór nowych koszulek nawiązuje też stylistyką do pozostałych strojów TRINERGY.
 
page-0 page-1

Koszulki będą dostępne w wersji damskiej i męskiej. Obowiązuje tabela rozmiarów taka, jak w przypadku strojów kolarskich (Race Cut). Koszulki będą uszyte z materiału BioActive.
 
BioActiv, to według producenta: gładka dzianina z przędzy super-mikrofilamentowej z domieszką antybakteryjnych włokien BioActiveR o trwałych właściwościach bakteriostatycznych (jony srebra); materiał lekki, miękki, elastyczny, przyjemny dla skory - nie odkształca się i zachowuje właściwości po praniu; przewiewność, szybki czas absorpcji wilgoci i krotki czas schnięcia zapewniają odprowadzanie potu i utrzymują ciało suchym; gramatura 140 g/m2.
 
W przypadku koszulek Vitesse, ze względu na technologię produkcji, nie będzie możliwości zamówienia indywidualnego napisu na plecach. Chętni będą mogli taki napis wykonać we własnym zakresie.
 
Cena koszulki  - 120 zł.
 
Jest też możliwość zamówienia dotychczasowych, szarych koszulek Newline Base Cool Tee z nadrukiem w technologii flex. W tym przypadku możemy umieścić indywidualny nadruk na plecach. Tabela rozmiarów Newline dostępna tutaj.
 
 IMG_2453 IMG_2454

Cena koszulki – 75 zł.

Zamówienia przyjmuje Piotr Maj – piotr.maj@trinergy.pl - do piątku, 24 października. Pytania dotyczące koszulek prosimy kierować również do Piotra.
W zamówieniu prosimy o podanie modelu koszulki (Vitesse, Newline), rozmiaru i w przypadku szarych koszulek, opcjonalnie, indywidualnego napisu na plecy (imię, pseudonim itp.)
 
Przewidywany czas realizacji zamówienia:
Koszulki Vitesse  – 4-5 tygodni
Koszulki Newline – około 2 tygodnie
 

Nasi partnerzy