Koszulki Trinergy Team

Ruszamy z kolejną edycją koszulek Trinergy!

Podobnie jak ostatnio bazujemy na modelu Newline Base Cool Tee - sprawdzonej koszulce technicznej dedykowanej do biegania. Tym razem zdecydowaliśmy się na kolor szary, który przełamieny srebrnymi i czerwonymi elementami. Na pierwsze egzemplarze można było rzucić okiem podczas 10k Parking Relay (Jacek i Kamil po lewej stronie zdjęcia):
 
 
Tył wygląda podobnie jak w białych koszulkach, które możecie zobaczyć u zawodników starszych stażem lub trenerów (patrz niżej). U góry imię/nazwisko/pseudonim artystyczny, wyraźnie niżej nasze logo i napis "indywidualna opieka trenerska". Logo czerwone, napisy srebrne.
 

Tabelę rozmiarów Newline znajdziecie m.in. tutaj.

Cena jednej koszulki to 90 złotych. 

Zamówienia prosimy składać u Tomka Kowalskiego - mailowo na tomek@trinergy.pl lub telefonicznie na 601 685 816. W zamówieniu proszę podać rozmiar oraz napis, jaki chcecie mieć na plecach.

Jeśli chcecie się załapać na pierwszą serię to prosimy o zamówienie koszulki do 13 stycznia włącznie - wtedy zdążymy jeszcze na Bieg Chomiczówki. Kolejną partię wykonamy w pierwszych dniach lutego, a zamównienia należy złożyć do końca stycznia. Oferta ważna do wyczerpania zapasów :)

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.
 

Nasi partnerzy