Plan treningowy

Plan treningowy to jasna i konkretna ścieżka do realizacji Twoich celów sportowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z realiów przygotowań sportowca amatora i wyzwań związanych z łączeniem treningu z życiem rodzinnym oraz obowiązkami zawodowymi. Oferta planu treningowego łączy nasz trenerski know-how z indywidualnym podejściem do zawodnika oraz prozą życia :)

Jak to działa? 

1) Wypełniasz formularz zgłoszeniowy oraz odbywasz początkową konsultację z Twoim trenerem prowadzącym - Olgą lub Tomkiem. Nasze trenerskie biogramy znajdziesz tutaj.
2) Otrzymujesz indywidualny plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości i potrzeb. Plan dostarczamy za pośrednictwem TrainingPeaks w blokach 6-8 tygodniowych. Po każdym bloku treningowym następuje konsultacja mailowa z trenerem, podsumowanie wykonanej pracy oraz przedstawienie założeń na kolejne tygodnie. 
3) Uczciwie trenujesz i stajesz na linii startu przygotowana/-y do świetnego występu!

Wszystkie plany treningowe budujemy INDYWIDUALNIE w oparciu o sprawdzone rozwiązania, które wielokrotnie doprowadziły naszych podopiecznych na Mistrzostwa Świata Ironman na Hawajach, do tytułów Mistrzów Polski czy zwycięstw w kategorii PRO. Nie są to anonimowe rozpiski na zasadzie "kopiuj-wklej" czy "jeden plan dla całej grupy". Za każdym planem stoi konkretny trener - Olga lub Tomek. Zaczynamy od szczegółowego wywiadu, a po każdym mezocyklu analizujemy przebieg przygotowań, wyciągami wnioski i korygujemy kurs. W analizie sesji treningowych opieramy się o subiektywne odczuwanie wysiłku, prędkości, moc oraz tętno. W pracy podpieramy się TrainingPeaks Coach Unlimited Edition z dostępem do rozbudowanych opcji pozwalających na profesjonalną analizę i interpretację treningu.

Otrzymujesz:
- indywidualny plan treningowy, dostarczany w blokach 6-8 tygodniowych,
- pomoc w wyznaczeniu celów dostosowanych do Twoich możliwości,
- wsparcie w ułożeniu Twojego kalendarza startów,
- dostęp do konta TrainingPeaks,
- możliwość zakupu strojów treningowych i startowych Trinergy, wykonanych przez topowych producentów, w wyróżniającym-i-zapewniającym-dużą-ilość-zdjęć designie :)
- pierwszeństwo podczas zapisów na obozy, konsultacje i warsztaty Trinergy,
- zniżki na zawody i sprzęt u naszych partnerów.

Opcję indywidualnego planu treningowego polecamy przede wszystkim samodzielnym i zmotywowanym zawodnikom, którzy potrzebują skutecznych rozwiązań. W naszej branży jakość ma kolosalne znaczenie. Tak samo jak fakt, że stoisz w garażu nie oznacza że jesteś samochodem, tak samo fakt że ktoś tytułuje się trenerem nie oznacza że posiada odpowiednie kompetencje, żeby bezpiecznie i efektywnie doprowadzić Cię do sportowego celu. Czas i zdrowie - co mamy cenniejszego? Wybierając Trinergy wybierasz wiedzę, doświadczenie oraz sprawdzone metody. Od lat stoimi za kolejnymi udanymi debiutami, kwalifikacjami na Mistrzostwa Świata Ironman lub Ironman 70.3 czy transferami z kategorii wiekowych do kategorii PRO. Wiemy co robimy i dlaczego to robimy. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Koszt indywidualnego planu treningowego to 320 złotych miesięcznie. 
Minimalny okres współpracy wynosi 12 tygodni.

Chwilowo mamy pełne ręce roboty, ale na listę oczekujących możesz się zapisać pod adresem kontakt@trinergy.plO naszą dostępność na kolejny sezon najlepiej dowiadywać się w sierpniu-październiku. Wtedy zazwyczaj już wiemy ilu z naszych Podopiecznych planuje przedłużyć współpracę na kolejny sezon, a ile przestrzeni zwolni się dla nowych Zawodników :)

Nasi partnerzy