10K Parking Relay – „garażowe” wyścigi sztafet

Szybkie bieganie na początku stycznia po suchej nawierzchni niezależnie od warunków atmosferycznych – taki właśnie jest 10K Parking Relay – wyścig sztafet 5x2 km. 6 stycznia na zadaszonym parkingu centrum handlowego Arkadia w Warszawie zorganizowano już drugą edycję tych zawodów. TRINERGY TEAM wystawił do boju pięć sztafet w różnych konfiguracjach: żeńską, mieszane i męskie.
 

FullSizeRender
 
Poranek Trzech Króli był w tym roku w Warszawie bardzo mroźny. Miejsce zawodów, choć pod dachem, temperaturą nie odbiegało za bardzo od warunków na zewnątrz. Na parkingu, na poziomie, na którym odbywało się ściganie było ok. -5 stopni. Główny dylemat zawodników – biegać w stroju letnim, czy zimowym. Oba warianty cieszyły się dużym powodzeniem. Wystartowały 104 sztafety.
Sztafeta Pań TRINERGY była trzecia w rywalizacji drużyn kobiecych. Olga Kowalska, Katarzyna Czerwińska, Iza Kuczyńska, Agnieszka Gajc i Magda Warzybok przebiegły 10 km w czasie 41:39. Po dekoracji dziewczyny stwierdziły, że ich duże doświadczenie w „bieganiu” po centrach handlowych miało spory wpływ na rezultat w tych zawodach :-)
 
IMG_4711

IMG_4714

Wyniki pozostałych naszych sztafet:
  • Mieszana (Miłosz Sowiński, Michał Podsiadłowski, Adrian Zarzecki, Kamil Nagórski, Olga Kowalska) – 32:55
  • Męska (Tomek Kowalski, Paweł Kalinowski, Kuba Bielecki, Lubomir Lubas, Piotr Maj) – 34:39
  • Męska (Tomek Ciepliński, Michał Kwiatkowski, Norbert Gulan, Łukasz Kałużny, Artur Kaliński) – 37:34
  • Mieszana (Maciej Jarzembowicz, Paweł Tobis, Martyna Gadomska, Piotr Daruk, Dariusz Manikało) – 41:15
 
IMG_4609

IMG_4654

IMG_4618

Nasi partnerzy